| Wątki |
| Temat/Autor |
Wyświetleń |
Wiadomości |
Ostatnia wiadomość |
|
Pomocy Jaka maszyna tworzy taki ścieg??
Przez
kleofas0
|
2010 |
6 |
O 2014-07-07 14:07:15
Przez
kleofas0
|
|
sukienka na wesele
Przez
SennaAsia
|
1745 |
5 |
O 2014-07-06 21:00:51
Przez
Anna-Maria
|
|
Jaką igłą szyć bardzo cieńką dzianinę
Przez
justynkasz77
|
1632 |
2 |
O 2014-07-04 15:09:59
Przez
czeremcha
|
|
PROBLEM z regulacją!
Przez
justa113
|
2264 |
10 |
O 2014-07-03 21:11:29
Przez
bastian
|
|
czy overlock jest konieczny do szycia z polaru?
Przez
LaGre
|
2007 |
4 |
O 2014-07-02 16:16:23
Przez
ikk
|
|
Czy manekin ułatwi szycie??
Przez
justynawad
|
1848 |
3 |
O 2014-07-01 16:41:57
Przez
Meg_Sonata na miarę
|
|
szycie dzianiny podwójną igłą (
1
2
)
Przez
Joanna
|
14963 |
17 |
O 2014-06-30 09:34:13
Przez
czeremcha
|
|
Krótkie spodenki- zmiana wykroju (
1
2
)
Przez
Mariposa
|
3890 |
11 |
O 2014-06-28 19:10:32
Przez
Mai
|
|
Pomocy!!! Barokowy kołnierz
Przez
estii
|
4564 |
9 |
O 2014-06-28 07:04:38
Przez
Agniecha
|
|
Odszycia dekoltu. (
1
2
)
Przez
Mariposa
|
3346 |
11 |
O 2014-06-25 11:01:58
Przez
Fides
|
| 2097 wątków w tej kategorii. |